Chcete kancelářskou židli od Ferrari? Žádný problém

Autor: Anina Russová - 11. 4. 2017


Pořídit si Ferrari je bohužel nad finanční síly většiny z nás, ale kousek téhle italské krásy si může pořídit o poznání více zájemců. Díky letošním oslavám 70. výročí značky Ferrari se automobilka spojila se společností Poltrona Frau, která se zabývá výrobou exkluzivního nábytku.

Výsledkem této spolupráce je kancelářské křeslo, které dostalo jméno The Cockpit. O design se postaral hlavně tým designérů v čele s Flaviem Manzoni, tedy tým lidí, kteří stojí za takovými modely, jako jsou LaFerrari Aperta nebo 812 Superfast.

A nejde jen o nějaký design. Výrobce deklaruje, že použité materiály jsou shodné s těmi, které můžeme najít právě v nejnovějších modelech Ferrari. Základem je karbonová skořepina, kterou doplňuje prvotřídní kůže.

Zájemci o toto jedinečné posezení si mohou vybírat ze dvou variant křesel lišících se výškou opěradla. Verze s názvem President dostala opěradlo vyšší, verze Executive zase nižší. President má logo Ferrari vyšité na místě hlavové opěrky, na zadní straně křesla a vpředu na sedáku.

Cenu ani jedna společnost, tedy Ferrari a Poltrona Frau, neuvedla. Z levného kraje ale nebude…

Štítky: , , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Přejít na začátek