České zastoupení automobilky Volvo představuje mobilní aplikaci: Příběh Volva

Autor: Tisková zpráva - 14. 7. 2015


Informace ze světa švédské automobilky jsou nyní snadno dostupné pro každý tablet prostřednictvím aplikace „Příběh Volva“. České zastoupení automobilky shromáždilo nejdůležitější a nejzajímavější informace ze současné produkce, historie, filozofie a budoucích plánů značky a výsledkem tohoto několikaměsíčního ladění a testování je tabletová aplikace Příběh Volva. Ta je určena všem zájemcům a příznivcům značky a tuto švédskou automobilku zábavným způsobem představuje.

Majitelé tabletů (s platformou iOS i Android) budou mít odteď veškeré podstatné a zajímavé informace ze života automobilky přehledně a rychle po ruce. Aplikace je postavena na principu tematických modulů, které budou pravidelně obnovovány a doplňovány, aby zůstala zachována nejen aktuálnost, ale i atraktivita předkládaných informací.

Prostřednictvím této aplikace bude možné ponořit se do historie značky a hravou formou ji projít od prvního setkání otců zakladatelů až po nejúspěšnější modely či nápadité koncepty. Připomene nám klíčové milníky v dějinách Volva. Aplikace také shrnuje vše podstatné z oblasti technologie, designu, bezpečnosti i ekologie. Každý si snadno najde to, co jej na Volvu baví nejvíce.

Mobilní aplikace Příběh Volva byla speciálně přichystána pro český trh a je dostupná zdarma.

Ke stažení na Google Play a App Store.

Štítky: , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru