Elektromobil Tesla Model X vypadá vlastně docela zajímavě už v sérii, ale tenhle černo-oranžový kousek to posunul na docela novou úroveň. Citlivá úprava z něj udělala černý přízrak a navíc přidala centimetry do šířky. Na svědomí ho má společnost T Sportline.

Americká společnost T Sportline se specializuje výhradně na elektromobily Tesla a má s nimi bohaté zkušenosti. Auto, které si můžete prohlédnout v přiložené galerii i v úvodním videu, je 7. kusem z limitované, pouze 20kusové edice T Largo.

Přečtěte si také:  Hyundai žalují stovky lidí. Nelíbí se jim, jak automobilka řeší možný požár elektromobilů

Zákazník, který si toto auto naspecifikoval, má podle nás vážně dobrý vkus, protože to jako celek vypadá skvěle. Karoserii doplňuje rozšiřující bodykit z karbonu. Ten zahrnuje spoiler pod přední nárazník, rozšiřující nástavce blatníků a prahů, zadní difuzor a křídlo na víku zavazadlového prostoru. Materiál úpravce přiznal a zalakoval ho hlubokou vrstvou průhledného laku. Z auta také zmizel veškerý chrom, je nahrazen lesklým černým lakem.

Z exteriéru zaujmou i nová kola. Jde o 22″ kované disky T Sportline TS120 lakované do lesklé černé barvy. Když se mezi paprsky kol dobře podíváte, uvidíte oranžové brzdové třmeny. Tato oranžová není jen tak nějaká oranžová, ale jde o originál barvu Lamborghini. Tutéž barvu dostala i písmenka na zádi označující, že jde o vůbec nejvýkonnější verzi P100D.

Pomyslnou třešinkou na dortu je interiér. Na tom si úpravce nechal opravdu záležet. Navíc tu najdete logo úpravce s informací o tom, o jaký kus z limitované edice jde. Navíc se tu opět opakuje oranžová barva, která naprosto parádně kontrastuje s černým lakem karoserie. I tady lze najít díly z karbonu – podívejte se třeba na volant. Posádka na palubě si může užívat i nového audiosystému.

Přečtěte si také:  Brabus Rocket 900 je upravený Mercedes-AMG GT 63 S 4dveřové kupé. Vznikne pouze 10 kusů

Výkon se vůbec neladil, není potřeba. Pro řidičovo bezpečí, respektive pro bezpečí jeho řidičského průkazu je tu instalován i antiradar, kterého si můžete na středovém panelu pod velkým ovládacím displejem.