tesla-model-x-tsportline

Černo-oranžová Tesla Model X dostala široký karbonový bodykit

Autor: Pavel Srp - 21. 1. 2019


Elektromobil Tesla Model X vypadá vlastně docela zajímavě už v sérii, ale tenhle černo-oranžový kousek to posunul na docela novou úroveň. Citlivá úprava z něj udělala černý přízrak a navíc přidala centimetry do šířky. Na svědomí ho má společnost T Sportline.

Americká společnost T Sportline se specializuje výhradně na elektromobily Tesla a má s nimi bohaté zkušenosti. Auto, které si můžete prohlédnout v přiložené galerii i v úvodním videu, je 7. kusem z limitované, pouze 20kusové edice T Largo.

Zákazník, který si toto auto naspecifikoval, má podle nás vážně dobrý vkus, protože to jako celek vypadá skvěle. Karoserii doplňuje rozšiřující bodykit z karbonu. Ten zahrnuje spoiler pod přední nárazník, rozšiřující nástavce blatníků a prahů, zadní difuzor a křídlo na víku zavazadlového prostoru. Materiál úpravce přiznal a zalakoval ho hlubokou vrstvou průhledného laku. Z auta také zmizel veškerý chrom, je nahrazen lesklým černým lakem.

Z exteriéru zaujmou i nová kola. Jde o 22″ kované disky T Sportline TS120 lakované do lesklé černé barvy. Když se mezi paprsky kol dobře podíváte, uvidíte oranžové brzdové třmeny. Tato oranžová není jen tak nějaká oranžová, ale jde o originál barvu Lamborghini. Tutéž barvu dostala i písmenka na zádi označující, že jde o vůbec nejvýkonnější verzi P100D.

Pomyslnou třešinkou na dortu je interiér. Na tom si úpravce nechal opravdu záležet. Navíc tu najdete logo úpravce s informací o tom, o jaký kus z limitované edice jde. Navíc se tu opět opakuje oranžová barva, která naprosto parádně kontrastuje s černým lakem karoserie. I tady lze najít díly z karbonu – podívejte se třeba na volant. Posádka na palubě si může užívat i nového audiosystému.

Výkon se vůbec neladil, není potřeba. Pro řidičovo bezpečí, respektive pro bezpečí jeho řidičského průkazu je tu instalován i antiradar, kterého si můžete na středovém panelu pod velkým ovládacím displejem.

Štítky: , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru