Německá tuningová společnost Cars & Art proměnila Porsche 911 (997) Carrera v „červeného barona“, přesněji řečeno jde o tuningový počin s názvem „Red Baron“. Proč červený je při pohledu na fotky jasné. Upravenému autu dominuje červený lak doplněný o kontrastní černá kola OZ Ultraleggera HLT a černé kryty zpětných zrcátek.

Vnější design byl pozměněn spíše decentně. Na auto putoval nový přední nárazník s LED denním svícením, na kterém je spoiler z verze GT3. Vyměněn byl rovněž zadní nárazník, do nejž se nastěhoval difuzor lakovaný do barvy karoserie a čtveřice koncovek výfuku. Výfuk nabízí také klapku, jejímž nastavením lze změnit zvukový projev „devět-set-jedenáctky“. Porsche pak putovalo o 25 mm blíže k zemi díky sportovnímu podvozku H&R.

Tuner zapracoval i na interiéru. Původní interiér byl přečalouněn do kombinace kůže a Alcantary se vzorem diamantu. Přečalouněno bylo snad všechno – výplně dveří, volant, řadící páka, palubní deska a podobně.

Je dobře, že tuningové společnosti nezapomínají ani na starší auta a nevrhají se jen na ty nejnovější přírůstky automobilového trhu, co říkáte?

-PS-