Jasně, apríl byl už před pár dny, ale nedá nám to a musíme se k němu ještě vrátit. Jakkoliv nejsme zrovna velkými příznivci hloupých žertů a nachytávek, které mohou často i hodně naštvat nebo ublížit, když má takový aprílový žert nápad, baví nás. A přesně tak nás pobavilo aprílové video britského zastoupení Škody Auto.

To totiž vypustilo do světa spot, který představil zbrusu nový systém, jenž ocení hlavně rodiče malých dětí. Jde o funkci, která jediným stisknutím tlačítka v infotainmentu aktivuje speciální protihlukový systém namontovaný v hlavových opěrkách. Ten pak vytvoří něco jako neviditelnou protihlukovou stěnu mezi předními a zadními sedačkami. A jak video ukazuje, měli to být hlavně rodiče malých a věčně ukřičených dětí, které se často na zadních sedadlech nudí, kteří by takový systém ocenili asi nejvíc.

Ačkoliv jde logicky o vtip, ostatně, z videa je to dost patrné, našlo se prý dost těch, kteří volali k dealerům a na novinku se ptali. 🙂 To vlastně posunulo celý tenhle vtip na úplně jinou úroveň. Hezká práce!