Bridgestone byl vybrán společností Aston Martin jako oficiální partner projektu vývoje nového modelu DB11, který bude uveden na trh v průběhu roku 2016. Bridgestone podpoří společnost Aston Martin v rámci tohoto vzrušujícího programu řadou technických inovací, testováním odolnosti a globálními novinářskými prezentacemi včetně využití prvotřídního evropského zkušebního polygonu v italské Aprilii.

Max-Earey-bridgestone-aston-martin-db11

Christophe De Valroger, viceprezident společnosti Bridgestone Europe, zodpovědný za oblast prvovýbavy, k tomu říká: „Bridgestone je právem hrdý, že pokračuje jeho dlouhodobé partnerství se značkou Aston Martin a že byl jmenován výhradním dodavatelem pro prémiový vývojový projekt vzrušujícího nového modelu DB11. Spolupráce s jednou z největších světových ikon mezi výrobci luxusních sportovních vozů je nejen velkou poctou pro naše inženýry, ale i skvělou příležitostí k tomu, abychom zvedli laťku v oblastech konstrukce, efektivity a výkonu pneumatiky.“

aston-martin-db11

Bridgestone již mnoho let úzce spolupracuje se společností Aston Martin na vývoji pneumatik, včetně projektů DB9, V8 Vantage S a Rapide. Nyní bude výjimečný nový model DB11 vybaven pneumatikou Potenza S007, která je nejnovější evolucí vlajkové lodi Bridgestone v kategorii ultra vysokovýkonných sportovních pneumatik.

Přečtěte si také:  Tohle je automobilový ráj aneb plná prodejna exkluzivních youngtimerů, klasických aut a sporťáků

bridgestone-aston-martin-db11