Brabus Widestar Mercedes-Benz G63 AMG – video

Autor: Pavel Srp - 29. 11. 2012


BRABUS je mezi profesionálními úpravci automobilů pojmem. Když se podíváme na některá jeho díla, není se čemu divit: BRABUS 800 WIDESTAR, BRABUS 800 Coupé, BRABUS Mercedes-Benz CLS Shooting Brake, a co pak třeba rarita v podobě Mercedes-Benz E500, model W124 s najetými 252 km… Tentokrát si opět vybral náš oblíbený Mercedes-Benz třídy G, navíc v té nejvyšší možné specifikaci – G63 AMG, a opatřil ho svým vyhlášeným kitem Widestar.

G63 AMG značí, že pod kapotou se schovává dvakrát přeplňovaný motor V8 o objemu 5,5 litru, který v základu nabídne 550 koní a 760 Nm. Po drobných úpravách poskočil výkon na 630 koní a 820 Nm! To je na auto s aerodynamikou letící cihly opravdu neskutečné! Ne nadarmo je rychlost omezená na lehce přes dvě stě kilometrů za hodinu.

BRABUS do auta dodává speciální vychytávku – systém Ride control, díky němuž si řidič může vybrat meti komfortním a sportovním jízdním módem. Kromě nastavení tlumičů, mapy v řídící jednotce a podobně, se změní také úhel klapek ve výfuku a jeho zvuk.

V interiéru můžete najít prý ještě kvalitnější kůži než z Affalterbachu, stejně jako nové speciální materiály, které si vyberete přesně tak, jak chcete vy.

Premiéru chystá BRABUS na nadcházející tuningový svátek na veletrh do německého Essenu.

-PS-

Štítky: , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru