G-POWER_X6_M_TYPHOON

BMW X6 M od G-Power vypadá zvláštně, ale síly má na rozdávání

Autor: Anina Russová -   13. 6. 2018


Rychlá SUV získávají na stále vyšší popularitě. I proto je nabízí stále více automobilek, stálicí je dnes už BMW X6 M. To je už v sérii poměrně solidním monstrem německé značky, což ale neznamená, že nemůže projít zajímavým upgradem ve společnosti G-Power. Představuje se nám G-POWER X6 M TYPHOON.

Úpravy z této dílny bývají hodně odvážné a často změřené na výkon. A je tomu tak i v případě tohoto BMW. Od G-Power dostalo široký bodykit, který zahrnuje upravené blatníky, prahy, nové nárazníky a dokonce i dveře. Zadní nárazník pak dostal karbonový a ostře řezaný difuzor, z něhož vykukuje čtveřice 102mm koncovek nového titanového výfukového potrubí.

Bez kol by to nebyla úplná úprava. Proto Němci vsadili na 23palcové disky Hurricane RR, které zkombinovali s novým podvozkem. Ten auto snížil o 40 mm vpředu a o 30 mm vzadu. Jde o podvozek stavitelný v až 9 možnostech, přičemž výše uvedené hodnoty jsou jeho maximálním možným snížením.

A co ten výkon? Prostoru na jeho úpravu bylo dost, ale nakonec volba padla na úpravu software řídící jednotky. Výkon 4.4litrového motoru V8 twin-turbo vzrostl na působivých 750 koní a točivý momentu poskočil na mamutích 980 Nm. Maximální rychlost díky odstranění omezovače hravě překoná 300 km/h a sprint na 1/4 míle zvládne upravené BMW X6 M za působivých 11.5 sekundy.

Štítky: , , , , , , ,


google_news Odebírejte auto-mania.cz na Google News!


Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít na začátek