BMW X3 M prozrazeno díky jeho infotainmentu

BMW X3 M prozrazeno díky jeho infotainmentu

Od Pavel Srp | 19. 1. 2019 0

BMW představilo novou generaci X3 už před rokem, rovnou odhalilo i verzi X3 M40i, kterou ladilo oddělení BMW M Performance. Ostré X3 M ale bude a odhaleno by mělo být už na jarním ženevském autosalonu. Jenže už teď si můžeme dost dobře představit, jak asi bude vypadat.

Do světa totiž díky magazínu Motor.1.com unikla animace, která nové BMW X3 M, první čistokrevné „emko“ z této modelové řady, ukazuje zcela bez maskování. Moderní automobily mají totiž zcela digitální palubní přístroje a i velké barevné displeje multimédií a právě tam bylo nové ostré bavorské SUV vyfoceno. Tomu, že jde o produkt divize BMW M, netřeba spekulovat. Stačí se podívat na tvary nárazníku, ale i na specifická vnější zpětná zrcátka.

A vyfoceny byly i digitální palubní přístroje. Ty se podobají těm, které má i BMW M5. Nepůjde se tedy cestou nové generace X5. Kromě stejné grafiky jako má M5 si lze všimnout i nastavení jednotlivých částí auta, jenž se zobrazuje nahoře uprostřed. Nechybí ani logo „X3 M“ v pravém „budíku“ ve stejných místech, kde ho má i ostrá pětka.

Nová BMW X3 M i X4 M už ukázala i sama automobilka, i když oba modely byly samozřejmě stále důkladně oblepené maskovací fólií. O jejich technice už ale velmi detailní informace máme. BMW X4 M se dokonce povedlo zachytit zezadu už zcela bez maskování.

BMW představilo X3 M a X4 M: nabídnou stejný pohon všech kol jako M5