Nové BMW řady 4 Coupé, které navazuje na tradici zavedenou modelem BMW řady 3 Coupé, vstupuje zítra, v sobotu 5. října 2013 na český trh. Automobil s novým označením posunuje typické vlastnosti svého předchůdce na zcela novou úroveň a stanovuje tak nové standardy v segmentu prestižních sportovně-elegantních vozů s karoserií Coupé.

Při zahájení prodeje je nové BMW řady 4 Coupé nabízeno v provedeních BMW 428i Coupé, BMW 435i Coupé a BMW 420d Coupé. Zážehové modely se nabízejí také ve spojení s inteligentním pohonem všech kol BMW xDrive. Jen s minimálním časovým odstupem bude zahájen prodej BMW 430d Coupé se vznětovým řadovým šestiválcem, stejně tak jako vrcholné vznětové verze BMW 435d xDrive Coupé, které má inteligentní pohon všech kol ve standardní výbavě. Na opačném konci nabídky se objeví BMW 420i Coupé ve verzích s pohonem zadních nebo všech kol. Na českém trhu bude značné úspěchy slavit především nové BMW 420d xDrive Coupé, spojující vznětový čtyřválec o objemu 2,0 l a výkonu 135 kW/184 koní s inteligentním pohonem všech kol BMW xDrive.

Ceny nového BMW řady 4 Coupé začínají u modelu BMW 420d Coupé na 997 500 Kč včetně DPH. Součástí nabídky je kromě bohaté standardní výbavy také servisní balíček Service Inclusive, jehož součástí jsou servisní prohlídky na 5 let nebo do ujetí 100 000 km zdarma.

Kompletní český ceník je k nahlédnutí tady.

Tisková zpráva/-PS-