Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary začíná již zítra, v pátek 3. července 2015. Jeho prezident, Jiří Bartoška, si proto od marketingového ředitele BMW Group Česká republika Pavla Jankovského převzal flotilu vozů BMW, která bude v průběhu celé akce vozit významné hosty nejen po Karlových Varech a mezi místy konání festivalu, ale také zajišťovat jejich komfortní dopravu z Prahy i jiných destinací.

Technologická propracovanost, komfort nabízený vozy BMW a profesionální řidiči jsou zárukou toho, že pohodlněji, příjemněji a rychleji se do Karlových Varů dostat nelze. Ve flotile šedesáti dodaných vozů jsou kromě jiných dvě desítky modelů BMW řady 7, z nichž šest má prodloužený a čtrnáct standardní rozvor. Vozový park doplní různé modely BMW řady 5 Sedan a BMW řady 5 Touring s inteligentním pohonem všech kol xDrive. Stejně, jako v loňském roce, ani letos nebudou chybět čistě elektrická BMW i3, která se budou tiše a zcela bez emisí pohybovat Karlovými Vary a převážet hosty mezi jednotlivými akcemi a lokacemi festivalu. Kromě jiných významných hostů festivalu bude vozy BMW využívat ke svým cestám také herec Richard Gere, který bude hvězdou letošního MFF Karlovy Vary.

„Podpora kultury ze strany BMW se již stala tradicí a je integrální součástí naší filosofie. Na mezinárodní úrovni BMW spolupracuje s různými kulturními událostmi a akcemi již více než čtyři desetiletí. Partnerství s Mezinárodním filmovým festivalem Karlovy Vary je jednou z nich a je největší svého druhu v České republice.“ dodal k předání vozů Pavel Jankovský.

Comments are closed.