Nevíme jak vás, ale nás už současná pandemická doba celkem rozčiluje. Proč si to tedy trochu nezpříjemnit. Vláda sice trošičku uvolnila tvrdá opatření, ale jedna věc by nám měla zůstat i po skončení pandemie a po návratu do toho, čemu se jen možná bude dát říkat standardní stav. Mluvíme i hygieně, konkrétně o pravidelném a důkladném umývání rukou.

To je jedna z věcí, která může pomoci k tomu, abychom zůstali zdraví. Je to stejné, jako s našimi auty. Pokud i je, hlavně interiéry, budeme udržovat v čistotě, máme mnohem větší šanci, že žádnou nemoc jen tak nechytíme. O tom, jak správně nejen v současné době udržovat auto v čistotě, jsme vás už informovali. 

Jak vydesinfikovat interiér auta? Stačí i obyčejný čisticí prostředek

Tentokrát se podíváme na to, jak udržet v čistotě ruce. Ptáte se proč? Protože ve chvíli, kdy máme hygienicky čisté auto a jeho interiér, ale sáhneme na něj špinavýma rukama, byla všechna očista k ničemu. A také protože nás baví krátké video českého zastoupení značky BMW, které je na mytí rukou zaměřeno.

Odborníci a lékaři se shodují na tom, že ideální je, abychom si ruce myli teplou vodou, mýdlem a alespoň po dobu 30 sekund. To je ale pro mnohé poněkud dlouhé. Pokud ale použijeme dostatek mýdla a budeme pečliví, jistě bude stačit i 20 sekund, které nám pomůže odměřit právě spot BMW. V tom běží časomíra, takže se můžete klidně zaměřit na onu očistu nebo na všechna ta auta, která se v krátkém spotu mihnou.