BMW partnerem IBU World Cup Biathlon 2012

Autor: Pavel Srp - 7. 1. 2012


Marketingový manažer společnosti BMW Group Česká republika Petr Minařík předal ve čtvrtek 5.ledna 2012 prezidentovi Českého svazu biatlonu Václavu Fiřtíkovi 10 vozů značky BMW. Tyto vozy budou organizátorům e-on IBU World Cup Biathlonu 2012 v Novém Městě na Moravě sloužit k přepravě sportovců a organizátorů v rámci této sportovní akce.

BMW Group ČR poskytlo na dobu e-on IBU World Cup Biathlonu 2012 vozy BMW X1, X3, X5 a X6 , BMW řady 5 Gran Turismo a BMW řady 5 Touring. Ty jsou vybaveny inteligentním systémem pohonu čtyř kol xDrive a tím jsou více než vhodné do zimního počasí.  V loňském roce bylo v ČR prodáno téměř 80% všech vozů s tímto systémem.

Poskytnuté vozy BMW jsou vybaveny  střešními boxy, držáky na lyže a v interiéru mají průchozí nakládací systém. Tyto prvky usnadní přepravu sportovců s jejich vybavením.

e-on IBU World Cup Biatlon 2012 není jedinou sportovní událostí, kde je BMW Group  v ČR partnerem. Patří sem i vánoční Carlsbad Ski Sprint  (26.12.2011). V únoru letošního roku se stane  partnerem FIS Cross-Country World Cup opět v Novém Městě na Moravě (11-12.2.) BMW Group ČR je rovněž dlouhodobým partnerem Lukáše Bauera. Ten od podzimu 2010 využívá pro reprezentační účely vozy BMW . Bauer se na závody a tréninky dosud přepravoval ve vozech  BMW X3 a BMW řady 5 Gran Turismo.

Aktivity BMW Group v ČR tak navazují na celosvětově uzavřenou spolupráci BMW týkající se klasického lyžování.  BMW je hlavním sponzorem IBU Biathlon World Cup a  IBU Biathlon World Championship. V běhu na lyžích je BMW prémiovým partnerem  FIS Cross-Country World Cup a rovněž i populární FIS Tour de Ski. BMW je i oficiálním automobilovým partnerem International Biathlon Union (IBU).

[nggallery id=180]

Tisková zpráva/-PS-

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru