BMW M4 GTS je ultimátní peklo na kolech. Ačkoliv jsou všechny vozy již prodané, neznamená to, že by se snad s tímto autem automobilka nechlubila. Podívat se tak můžeme na reklamní spot, ve které se dozvíme, že tohle auto rozhodně není ideálním autem pro vaši tchýni. A nebo snad právě naopak ano…?

Je sice hezké, že chce přijet tchýně na oběd, ale vaše manželka má zrovna moc práce s jeho přípravou. Přivezení maminky tak zbyde na vás. No, nedá se nic dělat. Rozkaz zní jasně, a tak z garáže vyjíždíte se svým BMW M4 GTS, které je na takovou cestu ideální. Tchýně se bude moci díky bezpečnostnímu rámu v interiéru jistě cítit bezpečně, skořepinové sedačky ji skvěle podrží v odbočce k baráku a vícebodové bezpečnostní pásy jsou prostě a jednoduše bezpečnější. Ale jak je vidět z videa, tchýně to asi úplně neocenila… 😀

Pod kapotou je motor s výkonem zvýšeným ze 431 koní, které má „obyčejná“ M4, na 500 koní a maximální točivý moment vzrostl z 550 na 600 Nm. Přidejte k tomu hmotnost sníženou z 1572 na 1510 kilogramů a dostanete perfektní sportovní auto. Zrychlit z 0 na 100 km/h dokáže za pouhých 3,8 sekundy a dosáhne nejvyšší rychlosti až 305 km/h. Auto samozřejmě dostalo ještě několik vylepšení jako nově nastavený podvozek, nové nárazníky, světla či kapotu a nebo výrazné přítlačné křídlo na zádi.