rozsirene-bmw-m2-tuning

BMW M2 dostalo zelenou barvu a široký bodykit

Autor: Pavel Srp - 12. 6. 2018


Tuning je o tom, abyste se odlišili. A majitel tohoto BMW M2 na to šel od podlahy. Svému autu dodal zcela novou barvu, vyměnil kola a nainstaloval široký bodykit.

Fotky auta se objevily na facebookové stránce výrobce kol Z-Performance Wheels. Ten tedy logicky klade důraz na použitá kola, kterými jsou disky ZP.FORGED 6 v provedení Super Deep Concave v lesklé černé barvě a s lešteným límečkem. Jde o disky velikosti 10.5×20 palců s ET-15 (!!) vpředu a 12.5×20 palců s ET11 vzadu. Obutá jsou do pneumatik 265/30 ZR20, respektive 325/25 ZR20.

Záporné ET na předních kolech a velmi nízké ET na zadních kolech značí, že karoserie tohohle auta bude hodně široká. Dostala totiž osmidílný bodykit GRP, který pochází od Zacoe Performance. Ten je karbonový a přední spoiler, zadní křídlo i některé další části nejsou nalakovány barevně, takže je vidět nádherná odhalená struktura karbonových vláken.

Nový je také podvozek, auto vyměnilo sériové pružiny a tlumiče za nižší díly od Lowtec HiLow, díky čemuž kola parádně kopírují linky blatníků.

Mimochodem, mentolová barva karoserie není lak, je to jen fólie. S jistotou se ale dá říci, že jde o nepřehlédnutelný odstín…

Štítky: , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru