V pátek 30. června 2017 začal 52. Mezinárodní filmový festival v Karlových Varech, který potrvá až do příští neděle 8. července. Tradiční svátek všech fanoušků kinematografie předvede mnoho filmových premiér, festival otevřela netradiční romantická komedie Pěkně Blbě (The Big Sick) režiséra Michaela Showaltera. Hosty festivalu jsou například herečka a producentka Uma Thurmanová a herec a hudebník Jeremy Renner. Tyto osobnosti a další hosty festivalu vozí automobily BMW. BMW Group Česká republika je již čtvrtým rokem v řadě Oficiálním vozem festivalu. Celkem je pro dopravu hostů i členů organizačního týmu připraveno více než šedesát vozů BMW různých modelových řad, včetně nejnovějšího BMW řady 5.

V rámci Mezinárodního hudebního festivalu má BMW svoji unikátní prezentaci v těsné blízkosti budovy Lázně I. Jde o originální expozici BMW Lounge od studií Olgoj Chorchoj a CMC Architects. Nedílnou součástí velkolepé stavby z ocelových profilů a kontejnerů jsou automobily a motocykly značek BMW, MINI a BMW Motorrad. K vidění je například vizionářský plug-in hybridní sportovní vůz BMW i8, výkonný sedan BMW M550i xDrive nebo výjimečné BMW X5 M.

BMW se v rámci Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech prezentuje ve své expozici formou důvtipného sloganu JE TO MOC. Toto sebevědomé vyjádření, které je na první pohled viditelné na stavbě BMW Lounge, je v jejích útrobách doplněno o další přívlastky. Proto na různých místech a při různých příležitostech následují slogany jako například MOC STYLOVÉ, MOC INTENZIVNÍ, MOC VÝKONNÉ, MOC VÝJIMEČNÉ nebo MOC VZRUŠUJÍCÍ. Takto originální forma komunikace se bezpochyby skvěle hodí do výstředního světa filmu, jehož je BMW v Karlových Varech součástí.