Biker Jaroslav Kulhavý vstupuje do letošní sezony opět s podporou značky SEAT

Autor: Pavel Srp - 13. 3. 2012


Úspěšná spolupráce mezi značkou SEAT a nejlepším českým bikerem Jaroslavem Kulhavým pokračuje i v roce 2012. V loňské sezoně snů byl Kulhavý ve světových závodech cross country téměř neporazitelný, což mu vyneslo mimo jiné titul mistra světa v cross country horských kol a celkové prvenství ve Světovém poháru. Letošní sezona je výjimečná letními olympijskými hrami v Londýně, na něž se Jaroslav Kulhavý připravuje s podporou všestranného MPV SEAT Alhambra.

„Jára Kulhavý stojí po loňské mimořádně úspěšné sezóně před velkou výzvou obhájit loňské triumfy a přidat k nim navíc ještě nejcennější kov z olympiády. Jsme velmi potěšeni, že mu i v letošním roce můžeme pomáhat v jeho přípravě na náročné závody, a přejeme mu skvělou formu, hodně štěstí a vyplnění všech sportovních snů po celou nadcházející sezonu,“ říká Filip Stoulil, marketingový manager divize SEAT společnosti Import VOLKSWAGEN Group.

První ostrý start v letošní sezoně čeká Jaroslava Kulhavého již 17. března 2012, kdy v jihoafrickém Pietermaritzburgu zahájí obhajobu svého loňského prvenství ve Světovém poháru. Úřadující mistr světa vstoupil do olympijské sezony úspěšným absolvováním přípravy, jejíž součástí bylo i několik závodů. Nedávno si odnesl vavříny z trojetapového závodu Afxentia na Kypru, kde se jela časovka, maraton a klasický závod cross country.

„Mám radost, že se mi na Kypru podařilo podat dobrý výkon po fyzické i taktické stránce. Po kyperské přípravě mám před ostrým startem do letošní sezony dobrý pocit, že jsem vše odtrénoval podle plánu a výkonost se zase posunula nahoru,“ říká sympatický sedmadvacetiletý biker z Ústí nad Orlicí hájící české barvy ve světě cross country.

Hlavní pozornost nejlepšího českého bikera se postupně upírá na letní olympijské hry, které se uskuteční v Londýně. Přestože bylo před čtyřmi lety 18. místo na olympiádě v Pekingu pro Jaroslava Kulhavého skvělým úspěchem, sní dnes jezdec stáje Specialized Racing po loňské vydařené sezoně o dalším rozšíření své sbírky cenných medailí.

V přípravě na náročné závody pomáhá Járovi sedmimístný SEAT Alhambra 2.0 TDI CR v bohaté výbavě Style. Turbodiesel o výkonu 103 kW/140 k odvádí svou práci kultivovaně a se skromnými nároky v oblasti spotřeby paliva. „Přeprava týmového doprovodu, závodních kol a dalšího potřebného materiálu je logistická výzva, s níž si Alhambra poradila zatím vždy na jedničku,“ hodnotí Jára Kulhavý své dosavadní zkušenosti s temperamentním MPV španělské značky. „Skvělé jsou posuvné zadní dveře, které otvírají velký vstupní otvor i ve velmi stísněných prostorech. S geniálním systémem sedadel se Alhambra během chvilky promění ze sedmimístného, téměř luxusního osobního vozu v prostornou dodávku.“

[nggallery id=520]

Tisková zpráva/-PS-

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru