sraz-mazda_mx-5-italie

Bez oblečení a bez telefonu, tohle je úplně jiný automobilový sraz, než které známe

Autor: Radim Plachý - Zdroj: autoevolution.com - Ilustrační foto: Mazda - 15. 3. 2023


Jestli vás už běžné automobilové srazy nudí, máme pro vás tip na jeden, který je svým pojetím velmi netradiční. Potěšit by vás mohlo, že by to měla být akce, na které by vám nikdo neměl odřít auto. Nebude mít totiž čím, protože se sem nesmí v oblečení.

Pro nás velmi netradiční sraz Annual Nude Car Show se nebude konat poprvé, ale už nějakou dobu se koná každoročně v Americe (v roce 2019 slavila 30. výročí), ale pak v roce 2020 a 2021 kvůli koronaviru nebyla. Letos se ale opět bude konat a opět v rekreačním středisku Valley View Recreation Club v malém městečku Cambridge ve Wisconsinu. Pokud byste na ni chtěli vyrazit, zapište si do svých kalendářů termín 10. srpen 2023 až 13. srpen 2023. 

Přečtěte si také:  V Hradci Králové se konal sraz, dorazilo na něj přes 700 aut. Policie rozdala pokuty za 31 tisíc

Půjde o výstavu a sraz automobilů, ale připraven bude i doprovodný program, který bude zahrnovat karaoke party, další hudební vystoupení, ale také tombola, ceny pro účastníky, kteří přivezou nejhezčí vozidla. Zakončena bude spanilou jízdou. Vzhledem k tomu, že má jít o akci pro neoblečené lidi, budou na ni zakázány jak fotoaparáty, tak i telefony. 

Účast na sraze není z nejlevnější. V loňském roce stála jednodenní vstupenka 45 dolarů (přibližně tisíc korun) a třídenní 110 dolarů (asi 2,5 tisíce korun), ale bez přístupu na zahajovací karaoke party. Platba je potřeba pouze v hotovosti, navíc na místě není žádný bankomat. Kde ale peníze nebo klíče od svého auta budete nosit….?

Štítky: , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *