Bentley veze do Frankfurtu také luxusní příslušenství

Autor: Anina Russová - 14. 9. 2015


I když Bentley poslední dobou vysílá do světa tuny informací na téma nového SUV Bentayga, které se poprvé naplno představí na letošním autosalonu ve Frankfurtu. Ale Bentley má pro tenhle autosalon připraveno mnohem víc. Nechme tedy nové a tolik diskutované SUV od jedné z nejluxusnějších automobilek chvilku v rohu a pojďme si ukázat, že Bentley nejsou jen drahá auta, ale také drahé příslušenství. :)

Bentley-Bentayga-21

Když už si jdete pro něco, jako je Bentley, chcete prostě být v kurzu. Chcete ukázat, že zrovna vám se daří dobře a můžete si to dovolit. Pokud vám to nestačí, přesně proto je tu to značkové příslušenství, které sice nabízí většina automobilek, ale jen u některých dosahuje takové kvality a exkluzivity. Bentley proto do Frankfurtu veze nejen sadu luxusních cestovních kufrů pro ženy i pro muže, které mají podtrhnout cestování ve stylu Bentley. No, je jasné, že přeci nepřijedete do Monaka do hotelu a nevyndáte kufry po tetičce. :)

Kromě kufrů si ale Bentley připravilo další elegantní doplňky. V první řadě jsou pro dámy krásné šátky nesoucí design odkazující právě na Bentley. Automobilka nabízí také kašmírové deky nebo několik bytových doplňků, které opravdu u každého druhého souseda nenajdete.

Mimochodem mluví se také o tom, že společně s představením Bentaygy nabídne Bentley i speciálně vyrobené modely v měřítku 1:43. V barvách Dark Sapphire a Glacier White budou v nabídce v počtu jednoho tisíce kusů a varianta v barvě Bentayga Bronze v počtu pouhých 250 kusů. V sérii 1 000 kusů se chystá ještě varianta v barvě Extreme Silver, kterou si ovšem od listopadu budete moci objednat i v měřítku 1:18.

Štítky: , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít na začátek