Bentley představilo luxusní kabelky – video

Autor: Anina Russová -   16. 10. 2014


Teď tu máme něco pro něžné polovičky… Pánové, pusťte je na chvilku před monitor, ať si trošku zaslintají. Stejně jako já… Luxusní automobilka Bentley se po vzoru dalších rozhodla propagovat svou značku nejen svými vozy, ale také zajímavým příslušenstvím a doplňky – třeba v podání extrémně luxusních kabelek.

bentley-kabelky-video

Novou kolekci představila v červenci na berlínském týdnu módy ve spolupráci s německou návrhářkou Fridou Weyer. Ta navrhla i i šaty, které mají modelky na přehlídce na sobě.

Tašky budou v nabídce jen v omezené sérii a základem jsou dva modely – Barnato a Continetal. Oba vyráběné ručně a jen z těch nejlepších kůží, na které jsou zákazníci Bentley zvyklí z interiérů všech modelů.

Kabelka Barnato je pojmenována po dceři jednoho z bývalých předsedů Bentley, slečně Dianě Barnato. Tahle dáma nejen, že byla první ženou která sedla za knipl letadla ve velké Británii, ale tak nějak celkově se nebála bořit do té doby zavedené hranice kam a co ženy smějí a co ne. Velice ráda řídila, ale také byla velkou paránicí. Taška s označením Barnato je vyrobena z té nejjemnější telecí kůže a kombinuje praktičnost a jedinečný design, který se projeví obzvlášť v barevném provedení Imperial Blue a Linen.

Druhý model nazvaný Continental jasně odkazuje na stejnojmenný model automobilky Bentley a je jím i inspirován. Nese barvu s názvem Ivory a kombinuje rafinované detaily s tím nejlepším zpracováním. Uvnitř je několik menších či větších kapsiček a tajných míst pro případná nové získaná telefonní čísla. :)

Bohužel nemáme k dispozici jejich ceny, ale ono je to možná i lepší… Takhle alespoň všechny můžeme snít. A mezi námi, do těch snů přidávám i ty šaty, některé opravdu skvostné. :)

Štítky: , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *