Pamatujete si na starší článek, ve kterém jsme vám ukázali most Golden Gate Bridge a tvrdili, že po něm jede Bentley Mulsanne Extended Wheelbase? Na první pohled tam nebylo, po důkladném přiblížení jste ho ale opravdu mohli na mostě vidět. Teď tu máme další takový obrázek.

Opět jde o fotku s opravdu obrovským rozlišením, tentokrát jde o rozlišení 57.7 miliard pixelů. Je to ještě více než v prvním případě, tehdy to bylo „jen“ 53 miliard pixelů. Nová fotka zobrazuje Dubaj a je možné v ní najít oranžový Bentley Flying Spur W12 S.

Fotografie byla pořízena speciální kamerou, která byla umístěna na mrakodrapu Cayan Tower ve výšce 264 metrů. Obraz je složen z celkem 1825 snímků a jejich poskládání do této jedné obrovské fotografie grafikům zabralo celé dva dny! Fotka je navíc tak detailní, že si lze auto přiblížit až na logo Bentley na masce chladiče a nebo oddálit tak, aby bylo vidět celé město. Zkoumat to můžete přímo na webových stránkách Bentley.

Bentley Flying Spur W12 S je nejrychlejším čtyřdveřovým sedanem v historii automobilky. Díky motoru W12 s objemem šesti litrů a s přeplňováním dvěma turbodmychadly dává výkon 467 kW/635 koní a točivý moment 820 Nm, což ho katapultuje na více než 200 mph, tedy více než 320 km/h. Z 0 na 100 km/h mu to zabere jen 4,5 sekundy.