Bentley Continental GT dostal od německých tunerů porci výkonu navíc

Autor: Anina Russová - 29. 7. 2017


Německá tuningová společnost Wheelsandmore se rozhodla lehce upravit Bentley Continental GT Speed a výsledek vůbec nevypadá špatně.

Co si budeme povídat, i sériový Continental GT vypadá skvěle, ale Wheelsandmore mu přidali trošku stylu a hodně výkonu. Nejdříve představíme právě ty technické změny, které vyústily v navýšení výkonu přeplňovaného šestilitrového dvanáctiválce do „W“ pod kapotou. Úpravce sáhl jak po chiptuningu řídící jednotky, tak po montáži nového výfukového potrubí s aktivními klapkami. Výsledkem je zvýšení výkonu ze sériových 642 koní na 713 koní a zvýšení točivého momentu z 840 Nm na 960 Nm. Díky úpravě je vůz schopen z klidu na 100 km/h zrychlit za rovné čtyři sekundy, přičemž maximální rychlost se zastaví na 335 km/h.

Designových změn není mnoho, ale za všechny můžeme zmínit třeba nová 22palcová ultra lehká kola s označením 6Sporz, která v blatnících sedí jak ušitá díky použití nového a sníženého odpružení. Tato úprava se řadí mezi ty decentní, ale velmi povedené. Co myslíte?

Štítky: , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru