mansory-bentley_bentayga-facelift-tuning-

Bentley Bentayga prošlo úpravou u Mansory. Dostalo široký bodykit z karbonu a 23″ kola

Autor: Pavel Srp - Zdroj a foto: MANSORY -  17. 5. 2021


Mansory představil další ze svých počinů. Tentokrát se podíval na zoubek opulentnímu SUV Bentley Bentayga po modernizaci. A opět je to hodně výrazná změna, ačkoliv díky černému laku a karbonovým dílům to není patrné úplně na první pohled.

Karoserie dostala nové nárazníky, masku chladiče se svislými lamelami, výrazné nástavce blatníků i prahů, které auto na každé straně rozšiřují o několik centimetrů (všechny díly jsou samozřejmě vyrobeny z karbonu). I kvůli tomu tady nemohla zůstat sériová kola, takže je nahradila nová, širší a větší (mají průměr 23 palců) v lesklém černém laku.

Kompletně přečalouněný je také interiér, jemuž vládne černá barva v kombinaci s červenou. Červené doplňky jsou jak na palubní desce, tak i na sedadlech nebo ve dveřních výplních. A samozřejmě ani v interiéru nechybějí některé karbonové doplňky.

Ale to není vše. K tak ďábelskému designu se sluší i pořádný motor. Už v základu to není nic obyčejného, vždyť modernizované Bentley Bentayga pohání čtyřlitrový vidlicový osmiválec s přeplňováním dvěma turbodmychadly, jehož sériový výkon je 404 kW/550 koní a 770 Nm.

Mansory ale vyměnil obě turbodmychadla i sání vzduchu a nainstaloval kompletně nové výfukové potrubí se sportovními katalyzátory. Výsledek? 559 kW/760koní a brutálních 1020 Nm!

Štítky: , , , ,

1 názor na “Bentley Bentayga prošlo úpravou u Mansory. Dostalo široký bodykit z karbonu a 23″ kola”

  1. Krása ! Další stroj pro české pracujíci! A teď si představte , že by to stálo u nabíječky ! Hrůza a děs ! 😆

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *