bentley_bentayga-creative_bespoke-tuning- (2)

Bentley Bentayga je výrazné samo o sobě, ale po tom, co se na něj podívali v Creative Bespoke, je to ještě o několik levelů dál. Dostalo nový bodykit a temnou černou barvou, doplněnou o pár červených detailů.

Základem se stalo Bentley Bentayga ještě před faceliftem, tedy s výraznými a velkými zadními světlomety. Tuner vyměnil oba nárazníky, přidal rozšiřující nástavce blatníků i prahů, ale i dva zadní spojlery – oba jsou na víku kufru, přičemž jeden je pod zadním sklem, druhý nad ním. Jde o díly vyrobené z karbonu, které jsou částečně lakovány do černého laku karoserie a částečně je na nich ponechána struktura karbonu.

Vyměněna byla také kola, pod nimiž vykukují červené brzdové třmeny. Jde o disky Onyx s v černém lesklém laku s působivým průměrem 23 palců.

Přečtěte si také:  Prior Design má hotový widebody kit pro Dacii Duster. Už ho můžete objednat

Změny se odehrály i v interiéru. Černé čalounění kůží doplňuje červená kůže, nacházející se na sedadlech, na dveřních výplních i na volantu. Palubní deska pak kombinuje obložení hnědým dřevem s černou kůží s kontrastním bílým prošíváním.