Tato úprava Rolls-Royce Cullinan je asi tou nejexcentričtější, jakou jsme kdy viděli. Upravená kola, lak nebo interiér už známe, ale aby si někdo slavnou sošku Spirit of Ecstasy za svou vlastní podobiznu, to už je opravdu úlet.

Přesně to ale udělal jeden z nejlepších, nejznámějších a nejlépe vydělávajících hráčů amerického fotbalu Odell Beckham Jr. Podobně upravených vozů má ve své garáži několik, ale sám se přiznal, že tenhle Culinan je asi to nejzajímavější, co kdy vlastnil. Pro úpravu své luxusní SUV odvezl do firmy Dreamworks Motorsports s jasným požadavkem. Výsledek musí být prostě jedinečný. No, jestli můžeme soudit, tak se to rozhodně povedlo.

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Odell Beckham Jr (@obj) on

V první řadě dostal Cullinan výrazný oranžový polep, který jeho robustní tvary ještě zvýrazňuje. K tomu úpravce zvolil leskle černá, vpravdě obrovská kola o průměru 26 palců. Je zajímavé, že vzhledem k rozměrům auta vlastně ani tak velkým dojmem nepůsobí. Úpravce k tomu všemu přidal několik leskle černých detailů. Asi aby trochu uhladil ten výrazný design.

To se ovšem nestalo v interiéru. I ten je v oranžovém provedení a vážně to vypadá zvláštně. Podobně zvláštně vypadá upravený zavazadlový prostor, který je prakticky celý zaplněn novou hudební aparaturou s opravdu velkým subwooferem. Tak trošku tuning ve stylu Rychle a zběsile.

Vrchol tomu všemu nasadila soška s novým názvem Spirit of Odell. Ano, místo tradiční sošky z kapoty vyjede podobizna fotbalisty. No, prostě úlet se vším všudy.