Poté, co bylo vedení BBC (dle jejich slov) nuceno vyhodit Jeremyho Clarksona a zbylá dvojice odmítla podepsat nové smlouvy, se spekuluje o tom, zda pořad zůstane zachován, a kdo trojici moderátorů nahradí. Šuškalo se o různých lidech, ale teď to vypadá, že již byla nová trojice omylem vyzrazena…

top-gear-novi-moderatori

Ale znovu se pohybujeme ve vodách, kterým se říká „jedna paní povídala“. Nicméně zdroj této informace prý při obědě slyšel rozhovor producenta televizního pořadu Top Gear Andy Wilmana a slavného zpěváka, milovníka aut a účastníka jednoho z předchozích dílů Jay Kaye. Ti se prý bavili o tom, že na nabídku BBC kývla modelka Jodie Kidd (současná moderátorka automobilového pořadu The Classic car Show), Guy Martin (motocyklová legenda a moderátor vlastního pořadu Speed With Guy Martin) a Philip Glenister (moderátor pořadu For The Love Of Cars).

Težko říci, zda je to pravda. Pokud ano, těžko říci, jaký bude mít tato trojice úspěch. My se obáváme, že Top Gear bez Hammonda, Clarksona a Maye prostě nebude Top Gearem… Co si myslíte vy?

top-gear-clanek