Už za několik týdnů se do kin dostane nový film Justice League, který bude vyprávět o hrdinech DC Comics. Chybět mezi nimi nebude ani Batman, coby miliardář Bruce Wayne. 

Ten je znám tím, že si rád užívá exkluzivní vozy. Ve filmové trilogii o Batmanovi (Batman Begins, 2005); The Dark Knight, 2008 a The Dark Knight Rises,2012), kterou natočil režisér Christopher Nolan, si užíval vozy Lamborghini. Ve filmu Batman versus Superman jezdil dokonce v Aston Martin DB Mark III, ale tentokrát se posadí za volant s trojcípou hvězdou ve znaku.

A nebude to jen tak obyčejné auto, ale hned Mercedes-Benz AMG Vision Gran Turismo. Tedy auto, které původně vzniklo pouze kvůli počítačové hře Gran Turismo 6. Nakonec se dostalo i do reálného života. Byl tu ale jeden problém. Batmana si zahrál 190 cm vysoký Ben Affleck, který se do původního konceptu nevešel, takže bylo třeba vyrobit model ve 110% měřítku. Bylo také třeba vymyslet, jak udělat interiér, protože ten pro původní koncept neexistoval. Putovaly sem závodní sedačky a palubní deska s digitálními přístroji.

Ve filmu se objeví také Mercedes-Benz třídy E kabriolet, s nímž jezdí Wonder Woman, kterou si zahrála Gal Gadot.