Bang & Olufsen spojil síly s Ferrari. Představili dokonalý reproduktor a sluchátka k tomu

Autor: Anina Russová - Zdroj a Ferrari: Bang & Olufsen, Ferrari -  4. 9. 2023


Společnost Bang & Olufsen rozhodně patří mezi přední výrobce audio techniky. Nově se spojil s Ferrari a dali vzniknout jak sluchátkům, tak hlavně velmi stylovému domácímu reproduktoru. Je ovšem nutno počítat s tím, že cena není z nejnižších. Všechny nové produkty budou dostupné pouze ve vybraných prodejnách jak Bang & Olufsen, tak Ferrari.

Nový reproduktor Bang & Olufsen BeoSound 2 je tím největším a hlavně nejdražším, co tyto dvě společnosti vytvořily. Beosound 2 je vyroben z vysoce kvalitního hliníkového kužele, který obsahuje reproduktory poskytující 360stupňový hudební zážitek. Verze Ferrari je navíc typicky červená a nechybí ji ani logo slavné automobilky. Zcela jistě hraje velkolepě, jen je velkolepá i cena. Výrobce ji stanovil na 5499 dolarů, tedy asi 123 000 Kč.

Přečtěte si také:  Apple Music a Mercedes-Benz představují s technologií Spatial Audio nový hudební zážitek v autě

K tomu byla představena také bezdrátová sluchátka Bang & Olufsen Beoplay EX, která disponují aktivním potlačením venkovního ruchu, mikrofonem a samozřejmě bezdrátovým nabíjením v pouzdře. Hrát by bez potřeby nabití ovšem měly až 20 hodin a ani jim nechybí logo Ferrari. V tomto případě si zájemce musí připravit 499 dolarů, tedy asi 11 200 Kč.

Bang & Olufsen k této nabídce přidali ještě levnější verze reproduktorů, je ale potřeba počítat s tím, že jsou menší, a ne tak designově i hudebně dokonalé. Kompletní nabídku najdete v odkaze níže.

Štítky: , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *