the-most-autoshow-okruh-2019-brezen- (5)

Autoshow a nový asfalt na dráze přilákaly na autodrom tisíc motoristických nadšenců

Autor: Tisková zpráva - 25. 3. 2019


Sezonu 2019 mosteckého autodromu přivítalo v neděli při celodenní tradiční akci The Most AUTOSHOW na tisíc motoristických fanoušků. K obrovskému zájmu o volné jízdy vlastním vozem po velkém závodním okruhu za výhodnou cenu přispěla nejspíš i skutečnost, že si řidiči mohli vychutnat bonusový zážitek v podobě nového asfaltového povrchu dráhy. Odstartoval také pátý ročník oblíbené soutěže amatérských jezdců The Most Challenge.

Neméně zajímavý byl i doprovodný program autoshow. Zájemci o adrenalinovou zábavu si mohli objednat taxijízdu v závodním speciálu po okruhu, soutěživé typy si to pak rozdaly v netradičně pojatém jednokolovém závodu LOUDA CUP s tenisovým míčkem v košíčku na přední kapotě vlastního vozu, který nesmí při jízdě vypadnout.

„Líbí se mi, že nový asfalt je hladký. Je to cítit při dobrzďování před zatáčkami. Auto se chová stabilněji. Těším se, až vyzkouším i letní pneumatiky. A věřím, že jak bude dráha více pogumovaná, bude svezení stále lepší a lepší,“ svěřil se se svými pocity z nového povrchu Miroslav Toman z Prahy. Bodoval i v závodě LOUDA CUP. Za druhé místo si odvezl dvě vstupenky na červnový závodní víkend evropské série amerických sedanů NASCAR, který bude mít v Mostě tuzemskou premiéru.

Rodiny využily v hojné míře také možnosti zabavit své ratolesti na dětském hřišti s dopravními značkami a funkčními semafory. Jeho součástí jsou také různé atrakce pro nejmenší návštěvníky areálu autodromu, například prolézačky, skluzavka nebo malé fotbalové hřiště.

Štítky: , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Přejít na začátek