Autopostel je přesně to, co vaše dítko potřebuje – video

Od Anina Russová | 5. 4. 2015


Jestli máte doma děti, tak určitě víte, že je těžké být tím nejlepším tátou nebo mámou a vychovávat malého petrolheada. :) Nicméně máme pro vás nápad, jak na to. I když je pravda, že není úplně úplně levný…

Turecká firma Araba Yatak připravila pro malé dětičky skvělé „autopostele“. I když tohle zboží je dens i u nás prakticky na každém kroku, tyhle konkrétní jsou přeci jen o něco zajímavější. Kromě toho, že všechny mají LEDkové osvětlení jak vpředu, tak například na kolech, umí ještě hrát melodie z různých seriálů a filmů, jako například Knight Rider. Ale to nejlepší na těhle postelích je fakt, že nejde o nějaká bezejmenná auta, ale poměrně zdařilé kopie reálných vozů jako je McLaren nebo Lamborghini. Kromě filmových zvuků umí samozřejmě i zvuky reálných aut a nemusíte se bát žádných škodlivých látek a ftalátů, protože postele jsou vyrobené jen a pouze z vysoce kvalitního a netoxického plastu.

Právě těď má tahle turecká firma výprodeje, takže se postele dají pořídit za 795 tureckých liber, tedy v přepočtu necelých 8 tisíc korun. Strop mají kolem dvou tisíc tureckých liber, což je zhruba 20 tisíc korun.

Veškerá videa postelí najdete ZDE!