Auto pro filmového predátora? Ne, to jen Mercedes poodhaluje Project One

Autor: Anina Russová - 10. 9. 2017


Tahle jedna fotografie rozpoutala ve světě internetu obrovskou euforii. Ukazuje totiž, že v Mercedes-Benzu se buď bláznili nebo svou horkou novinku navrhli po pořádně velké party. A to prosím myslíme jen v tom nejlepším slova smyslu!

Před pár měsíci, konkrétně koncem dubna, jsme poodhalili chystaný Project One, tedy velkou specialitu z dílny německé a standardně dost uhlazené automobilky. Protože se ale jedná o opravdu extrémní hypersport, jehož výkon by měl přesáhnout 1 000 koní, dalo se čekat, že jeho design rozhodně nebude z těch obyčejných. Jenomže to, co Mercedes vypustil ještě před premiérou ve Frankfurtu do světa, vypadá, jako zadní část nějakého filmového auta, které by slušelo hlavnímu záporákovi nějakého velkolepého akčního filmu.

A my tleskáme! Pořádně extravagantní super- a hypersporty dnes aby jeden pohledal. Většina s nich jsou aerodynamicky uhlazené a chybí jim pořádná dávka šťávy. Ale to, co ukazuje Mercedes, má šťávy na rozdávání. A to si ani zatím nemůžeme prohlédnout celý vůz. Na to si musíme ještě pár hodin do oficiální premiéry počkat.

Štítky: , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru