Audi A1 MTM Nardo Edition – 500 koní na prodej!

Autor: Pavel Srp - 23. 12. 2011


Včera jsem si představili Audi A1 quattro a dnes tady máme ještě větší „miniraketu“! Na německé mobile.de se objevila neodolatelná nabídka. Koupit si můžete Audi A1 upravené od německého úpravce MTM (Motoren Technik Mayer)…

Do malinké přední části nejmenší Audi se nastěhoval přeplňovaný pětiválec o objemu dva a půl  litru (2,5 TFSI z TT RS). Tento drobeček má výkon 368 kW, což je rovných 500 koní!!! Na každý válec 100 kobylek… Točivý moment má hodnotu mamutích 600 Nm a vrcholí ve 4400 ot./minutu. To je opravdu hodně veliký „nášup“, tím spíše když si vybavíme, jak je A1 těžké nebo možná spíše lehké (něco přes 1200 kg). A to vše jde JEN NA PŘEDNÍ KOLA!!!

Auto je vyvedeno v typickým MTM válečných barvách. V jeho podbězích se usídlila obrovská 19″ kola s pneumatikami Michelin o rozměru 235/30 R19. Kola jsou opravdu obří, takže se muselo zapracovat na rozšíření podběhů.

Audi A1 Nardo Edition vzniklo spíše jen kvůli tomu, aby si MTM dokázalo, že je jedním z NEJ úpravců na světě a ustanovilo rekord na vysokorychlostním okruhu Nardo v jižní Itálii. Nebylo to sice jednoduché, ale povedlo se! GPS po jízdě ukázala hodnotu 324 km/h (více než 200 mp/h), navíc s exkluzivní hodnotou zrychlení z klidu na stokilometrovou rychlost jen za 4,5 sekundy…

Celé tohle všechno může být vaše za 82 250 €! A pokud tuhle částku na svém účtě, otevřete si tuhle stránku a kupte to! Pak nám dejte vědět a svezte nás, prosííííííím! :)

[nggallery id=136]

-PS-

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru