Aston Martin DB10 v traileru na nový film o Jamesi Bondovi – video

Autor: Anina Russová -   27. 7. 2015


Hodně se těšíme na podzim, protože do kin vtrhne další pokračování příběhů o nejslavnějším agentu 007 s povolením zabíjet. Film James Bond s podtitulem Spectre vtrhne do kin začátkem listopadu a kromě klasických hlášek, dobrého pití a omamných žen se můžeme těšit i na sci-fi technické vychytávky. Mezi ty zcela jistě patří různě upravená auta, která jakmile se ve filmu objeví, zvedne se po nich poptávka až o 90%. Tentokrát se můžeme těšit například na Range Rover Sport nebo na koncept Jaguar C-X75. To nejdůležitější na čtyřech kolech ale bude kočírovat hlavní hrdina. James Bond totiž dostane speciální Aston Martin DB10.

Pokud teď tápete a nevíte, co že je to za označení, máte důvod. Aston Martin sice v současné době pracuje na velké novince, ale DB10 je unikátní kousek, který byl vyroben pouze pro potřeby natáčení právě v počtu 10 kusů. Mluví se o tom, že jeho design by měl nastínit to, jakým směrem se budou nové modely automobilky ubírat, ale technika sahá k již osvědčenému modelu V8 Vantage. Pod kapotou je motor V8 o objemu 4.7 litru, který se s výkonem 426 koní umí z 0 na 100 km/h dostat za 3.5 sekundy. To je slušné i pro 007. :)

Níže se můžete podívat na to, co nás ve filmu bude čeka. V traileru se nám nastíní nejen auto, ale i některé skvělé, technikou vyšperkované automobilové honičky.

Štítky: , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *