Luxusní automobilky si všimly, že boháči z celého světa nelpí jen na autech. Tihle lidé si rádi užívají i na vodě, a tak některé značky jako Porsche nebo Bugatti začaly vyrábět luxusní jachty. Jenomže loď už má dnes kde kdo, a proto to chtělo přijít s něčím novým, lepším. Aston Martin vsadil na výlety pod vodu a rozhodl se, že stvoří luxusní ponorku.

Ponorka se bude jmenovat Project Neptune a jde o práci jedné z divizí značky s názvem Aston Martin Consulting. Výsledkem má být malá, komfortní, ale přesto luxusní ponorka, kterou nevyužijí jen boháči a excentrici, ale také vědci a badatelé.

Design bude podobný vozům, které pod značkou Aston Martin už známe, ale zájemci o ponorku dostanou na výběr z mnoha materiálů a designů jak interiéru, tak exteriéru. Podrobnosti zatím značka neprozradila, ale na vývoji už se prý pilně pracuje a vše by mělo jít jako po drátkách. Aby také ne, když má Aston Martin na vodě již velké zkušenosti. Několik vybraných boháčů se totiž už prohání na jachtě s názvem AM37, kterou právě britská automobilka již prodává. Loď měří 37 stop a ve svém vrcholném provedení nabídne 1 000 koní, které produkují dva silné benzinové motory.