AMI Leipzig, fotogalerie část první: Nová auta

Autor: Pavel Srp -   4. 6. 2012


Lipský autosalon AMI Leipzig není tak důležitý jako jeho frankfurtští, pařížští nebo někteří zámořští sourozenci, ale několik zajímavých evropských nebo „jen“ německých premiér se tam představilo také.

Na lipském autosalonu jsme si mohli prohlédnout sortiment nových vozů téměř všech důležitých automobilových značek působících v Evropě a jako doprovodný program bylo v halách vystaveno také příslušenství servisů jako nářadí, zvedáky a podobně a svůj vlastní pavilon měli také úpravci automobilů a tuningové firmy.

Z výstavních premiér bychom mohli jmenovat například: koncept Audi RS Q3, faceliftované Audi A3, nový Hyundai Santa Fe a i30 CW, SEAT Toledo Concept, BMW M135i nebo BMW M6, Opel Mokka, Opel Astra OPC, Peugeot 208 GTI concept, Subaru Impreza, nový Kia Ceed SW, Ford Focus ST hatchback i kombi, Ford Tourneo Concept a Ford B-MAX, Mercedes-Benz A, koncept Mazda Takeri a podobně.

AMI Leipzig se koná ve dnech 2.6. – 10.6. a z ČR je to kousek (také tam byla čeština slyšet neustále). Tak se vyražte podívat také! ;) Pokud se vám nechce nebo vám to nevyjde, pak se podívejte na obsáhlou první část fotogalerie, ve které se budeme věnovat právě novým vozům:

-PS-

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *