Aleš Novák novým šéfem importéra SEAT

Autor: Pavel Srp - 22. 3. 2012


Novým vedoucím divize SEAT společnosti Import VOLKSWAGEN Group bude od 1. dubna 2012 Aleš Novák. Ve funkci střídá Michala Čížka, který před časem převzal vedení divize Audi.

Šestatřicetiletý Mgr. Aleš Novák přechází na svou novou pozici ze společnosti Porsche Inter Auto CZ, kde čtyři roky zodpovídal za prodej velkoodběratelům a poslední tři roky řídil její pobočku v Hradci Králové. Předtím působil na manažerských pozicích u importérů značek Renault, Ford a Citroen a tři roky rovněž pracoval ve společnosti Import VOLKSWAGEN Group, kde byl oblastním vedoucím značky SEAT a posléze jejím manažerem pro produktový marketing a PR.

„Značka SEAT u nás dosahuje dlouhodobě výborných výsledků, o čemž svědčí její loňský nárůst registrací o 20 procent,“ říká Aleš Novák. „Mojí ambicí je toto postavení dále posílit a posunout značku mezi Top Ten českých importérů. Spoléhat se budu nejen na motivovaný tým spolupracovníků u importéra, ale stejnou měrou i na naši kvalitní síť autorizovaných prodejců a samozřejmě na naše vynikající produkty, jejichž paletu letos obohatí modernizovaná Ibiza a zejména koncem roku nový Leon.“

Aleš Novák je absolventem Technické univerzity v Liberci. Vedle rodné češtiny hovoří německy, francouzsky, anglicky a částečně rusky. Ve volném čase se věnuje rodině a čas si najde i na koníčky, k nimž patří cestování, sport (zejména lyžování a tenis) a samozřejmě svět automobilů v celé své šíři.

Tisková zpráva/-PS-

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru