Aimgain Lexus GS 450h aneb tak vypadá VIP Style

Autor: Anina Russová - 20. 3. 2014


Tuning se poslední dobou točí prakticky jen kolem toho, že musíte mít ideálně vzduchový podvozek a k tomu luxusní kola. Jen si vybavte šílence od Vossen Wheels. I když se jejich práce točí prakticky jen kolem těchto dvou věcí, výsledek je vždy dokonalý.

Dnes bychom vám rádi představili předváděcí vůz japonské společnosti Aimgain tuning, kterým je Lexus GS 450h a upřímně na tomhle autě by se všichni milovníci tuningu mohli učit. Ano, je to krapet extrém, ale zatraceně dobře zpracovaný extrém. Lexus dostal skvělá 20-palcová kola, která zalezla do podběhů díky instalaci vzduchového podvozku Universal Air. Kola jsou obutá do pneumatik o rozměru 235/30 R20 vpředu a do rozměru 245/30 R20 vzadu. Nechybí ani decentní úprava plastových dílů včetně předního i zadního nárazníku s difuzorem, prahů a zadního přítlačného křidélka.

Je sice pravdou, že po úpravě majitel jen těžko využije potenciál motoru V6 o objemu 3,5 litru s dvěma elektromotory o celkovém výkonu 254 kW/345 koní Ale co, styl je prostě styl a funkčnost tak musí stranou…

-AR-

Štítky: , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru