Za pár dní, konkrétně ve čtvrtek 12. června 2014, začíná jubilejní 20. mistrovství světa ve fotbale pořádané pod hlavičkou FIFA. Konat se bude v Mekce fotbalu, ve slunné Brazílii. Sice nejsem žádnou velkou fanynkou fotbalu, vlastně mu vůbec nerozumím, ale Brazílie je moje srdcová záležitost. A to nejen kvůli sambě, capoeiře, skvělému pití, ale také díky místním nádherným ženám. A právě jednu z nejhezčích brazilek na světě se rozhodla tak trošku využít automobilka Kia.

Protože fotbal, tak jak ho známe my, je spíše doménou Evropy, v automobilce se rozhodli nenásilně ho představit také v Americe. Dopomoci jim k tomu má právě brazilská modelka Adriana Lima a vozy Kia Optima a Sorento.

Jestli přemýšlíte, odkud tuhle slečnu znáte, tak to bude asi z úchvatných přehlídek pro Victoria’s Secret. Tahle sexy kráska se tak snaží v typických amerických hospodách, na „jejich“ fotbalových hřištích a nebo v garážích, přesvědčit americké muže, že fotbal je lepší než třeba závody NASCAR nebo baseball.

No, musíme jí přiznat, že přesvědčovací schopnosti má silné. 🙂 A v čem jimém než ve vozech Kia by měla přijet, vžyť právě tato korejská automobilka dodala pro MS flotilu 410 vozidel, která budou k dispozici jak týmům, tak pořadatelům.

Adriana Lima: