A tak skončil příběh jednoho amerického Nissanu Skyline… – video

Autor: Anina Russová - 23. 1. 2016


Pokud jste slabí na srdce, možná se na přiložené video ani nedívejte. Jde totiž o záběry ze šrotiště, kde zvláštní americké zákony „odnesl“ fantastický Nissan Skyline. Celý příběh začíná, představením Billyho Cridera z Ohia. Je realitním agentem a také velkým automobilovým nadšencem. Jak se dnes říká, Billy je čistokrevný petrolhead.

Jenomže se mu moc nedařilo a nikdy neměl dost peněz na to, aby si mohl splnit jakýkoliv svůj automobilový sen. Jednoho dne měl dopravní nehodu, při níž do něj naboural opilý řidič. Billovi se naštěstí nic opravdu vážného nestalo a navíc dostal pořádné odškodné. A v tu chvíli bylo rozhodnuto, jak je utratí. Vyhlédl si nádherný červený Nissan Skyline, který si také pořídil.

Jenomže jeho automobilové štěstí netrvalo dlouho. O dva a půl měsíce později zapříčinila malá dopravní nehoda fakt, že si úřady Skyline trochu prokleply. Rychle se přišlo na to, že Nissan byl do Ameriky dovezen nezákonně a Billymu byl zabaven. S Americkými úřady nepohne ani pár volů, takže auto bylo na nějaký čas odstaveno na parkovišti a následně sešrotováno. Majitel navíc musel prokázat, že o nelegálním dovozu nevěděl.

Takhle vypadá jedna automobilová noční můra. A my si asi přestaneme stěžovat na naše zákony a úředníky.

Štítky: , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru