test-2021-bmw-430i-cabrio- (9)

A pak že jsou obří ledvinky BMW propadák. Někteří si je dávají na starší modely

Autor: Anina Russová - Zdroj: Reddit - Foto: Pavel Srp - 26. 11. 2021


Pokud pomineme koronavirus, tak dalším velmi výbušným tématem, které je v posledních měsících skloňováno, jsou velké ledvinky na nových BMW M3 a M4. Jakmile je BMW ukázalo, většina jako kdyby zapomněla na to, jak řidičsky skvělá auta to jsou. Každý řešil jen ty proklatě velké ledvinky.

Už tehdy jsme ale tvrdili, že sice možná nejsou dle většinového vkusu, a naopak jsou lehce přehnané, ale není to nic, co by časem zákazníci a fanoušci nepřijali. Důkazem toho, že to překvapení a u některých lehké zděšení z velkých ledvinek je dávno minulostí budiž pár majitelů starších BMW, kteří si je dávají na auta. Nutno ale říct, že tato úprava jde ruku v ruce s dalším tuningem, což je ve výsledku spíše na škodu. Ale jak známo, každý má jiný vkus…

Fotky takto upravených aut se objevily například na webu Reddit, kde je s ledvinkami zachyceno BMW trojkové řady. No, nepřísluší nám výsledek této úpravy hodnotit, ale diskuze pod fotkami je poměrně všeříkající.

Majitel auta dostává od internetových diskutérů pořádně za uši. Faktem ale je, že by si zasloužil pochvalu minimálně za odvahu. A navíc není první, kdo se k podobné úpravě odhodlal. Starší verzi velkých ledvinek na starším BMW si můžete připomenout zde.

Štítky: , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru