12letá youtuberka si koupila BMW řady 7

Autor: Anina Russová - 4. 6. 2019


Co jste dělali vy, když vám bylo 12 let? Tuším, že u holek ještě stále frčeli plyšáci a možná i panenky. Kluci v tomto věku obvykle holdovali fotbalu, videohrám a hrám na vojáky. To jen odhaduji. Stejně tak odhaduji, že nikdo z vás nenatáčel tak oblíbená videa na YouTube, že by vám v tomto věku vydělala na sedmičkové BMW. A přesto je je realita!

Nové plug-in hybridní BMW 745Le vyměnilo čtyřválec za šestiválec

Pojďme se seznámit s mladičkou Natthanan Sanunrat, která si nechává říkat Nong Pear. Žije v Thajsku a už pár let natáčí videa o tom, jak se správně a dobře líčit. Už to je celkem fascinující. Ta její videa ale opravdu mají velký úspěch. Nong je šikovná a na svém YouTube kanále má asi 300 000 odběratelů, na Instagramu to dělá takřka 52 000 odběratelů. To je i pro mnohé české instagramery a youtubery jen vzdálený sen.

Nong prý vždy říkala, že jejím prvním autem bude Porsche. No, už teď se nám líbí. Ale rozhodla se, že Porsche není pro rodinu zrovna dvakrát praktické a že si na něj ještě chvilku počká. Místo toho ji napadlo, že by ráda udělala radost svým rodičům, a tak vzala své vydělané peníze, tátu za ruku a dovedla ho k nejbližšímu dealerovi BMW. Tam se společně rozhodli pro řadu 7, protože je prý elegantní, prostorné a dostatečně luxusní. S tím musíme jen souhlasit, naše volba by ostatně asi nebyla jiná.

A mimochodem, pokud si stále myslíte, že tahle mladá slečna je jen nějakou youtuberkou, kterou jinde než v Thajsku neznají, pletete se, Tahle holčina byla jednou z hlavních maskérek na London Fashion Week. A i to je meta, kterou ani řada dospělých nikdy nepokoří. Takže, my se klaníme. Je skvělá!

Štítky: , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru