O samotné soutěži i o výhře jsme si už říkali a bylo toho napsáno již mnoho. Dnes se ale společně podíváme, jak to (skoro) celé probíhalo. Porsche jsme si od partnera soutěže, společnosti DRIVE IT!, vyzvedli už v pátek večer, a protože původně stálo venku, kde sněžilo a mrzlo, bylo potřeba ho ještě trochu nablýskat. O to se postarala Anina. Když se auto lesklo jak psí kulky, uklidili jsme ho pěkně spinkat do garáže

Druhý den ráno jsme se s kolegy sešli a připravili nějaké záběry, které bychom pak mohli použít do výsledného videa. Nechtěli jsme s nimi výherce obtěžovat. Přece jen stavět každých pár minut, abychom přemístili kamery… To by si tu výhru moc neužil. A to jsme samozřejmě nechtěli!

Když bylo vše hotovo, pomalu jsme se na příjezd výherce Ondry připravovali. Ondra nakonec přijel posilněn o svoji manželku. Auto si důkladně prohlédl, nevynechal jediné místečko a oči mu zářily jako hvězdičky. I na jeho manželce bylo vidět, že je netrpělivá a nedočkavá, i když rozrušení nedávala tolik najevo.

 

Byla potřeba vyřídit nezbytné papírování, prohodili jsme pár slov k autu, seřídili sedadla, volant, zrcátka a vyrazili jsme. Po návratu jsme sice Ondru od auta nemohli odtrhnout, ale nakonec ho manželka přemluvila (ještě, že tam s ním byla… 🙂 ) a se slzou v oku a s díky na rtech se vydali k domovu.

-PS-

Líbil se vám článek? Sdílejte ho s ostatními na sociálních sítích.