Potkat alespoň jedno superauto typu Lamborghini Diablo nebo Countach či Ferrari Enzo, se rovná skoro zázraku. Ale představte si, že takových (a dalších jim podobných) byste na jednom místě potkali hned několik! A to i ve speciálních edicích a verzích.

Ne, není to sen, tedy pro nás běžné smrtelníky z malé České republiky ano, ale v jižní Kalifornii to lze. My se na ty nej italské supersporty ze stájí Lamborghini a Ferrari můžeme díky fotografovi, jehož profil si můžete najít na facebooku Dirk A. Photography, podívat alespoň prostřednictvím jeho velmi povedených fotek.

Jde o soubor 23 fotografií takových aut jako Lamborghini Diablo (včetně modelu GTR), dvojice klasických Countach nebo modernějšího modelu Murciélago, Ferrari 458 Italia či supersportu Enzo. Vše je doplněno o pozadí luxusního domu a stylové garáže.

 

Přesvědčte se, že vedle vás nesedí váš šéf nebo slečna, na kterou chcete zapůsobit, protože vám pravděpodobně během několika málo sekund budou odkapávat sliny na tričko… Které z těch aut byste si vybrali?

-PS-

Líbil se vám článek? Sdílejte ho s ostatními na sociálních sítích.