Americký závodní seriál NASCAR Ford Chamiponship Weekend bude mít o víkendu 16.listopadu až 18.listopadu 2012 na okruhu Miami Speedway na Floridě zvláštní pace car. Půjde o nástupce evropského Fordu Mondeo, který nese v Americe jméno Fusion, jehož sportovní kariéra po závodě skončí. Ale co s ním bude dál? Poputuje do garáže nějakého návštěvníka závodů. Automobilka Ford ho totiž ve spolupráci s pořadatelem závodů NASCAR věnuje jako hlavní cenu do soutěže.

Soutěžící mají od poloviny tohoto týdne až do neděle 18.listopadu, kdy onen závodní víkend končí, možnost v soutěži pojmenované “Win a Fusion Pace Car” (jednoduše „Vyhrajte Fusion Pace Car“). Soutěžit můžete na internetové stránce Sprint.com/Speed.

Hlavní cena v podobě Fordu Fusion je auto, které je opatřeno speciální úpravou laku právě na zaváděcí vozidlo, jehož základ bude tvořit sériový model s 240-koňovým přeplňovaným dvoulitrovým čtyřválcem pod kapotou spojený se šestistupňovou převodovkou, která posílá sílu na přední kola.

 

Výhra bude pak slavnostně předáná v Las Vegas. Tam bude výherce přepraven se vší slávou na náklady pořadatelů soutěže. Chtěli byste nějaké podobné auto v garáži také? My ANO! 🙂

-PS-

Líbil se vám článek? Sdílejte ho s ostatními na sociálních sítích.