Rolls-Royce nabízí opravdu široké spektrum možností personalizace vašeho vozu. Abyste svůj vůz dostatečně odlišili od všech ostatních „rollsů“, můžete si v současné chvíli vybírat např. ze speciálních laků karoserie, speciálních linek po karoserii prováděných formou pinstripingu, speciálních doplňků ať už ve vozidle či jak jeho příslušenství v podobě sady kufrů, piknikových setů a podobně. Nejspíše i toto pomohlo automobilce Rolls-Royce k rekordním prodejům v minulém roce.

V roce 2011 kraloval model Ghost, jehož prodejní podíl znamenal celých 56% všech prodaných vozů. Pro Rolls-Royce si nový majitel půjde asi i kvůli faktu, že každému automobilu je věnována až extrémní péče vyškolených řemeslníků a před dokončením auta procházejí přísnými kontrolami, které vůz, byť jen s mikropoškozením, pošlou zpět na přepracování. Generální ředitel společnosti Rolls-Royce, pan Torsten Müller-Ötvös, k tomu říká: „Naším cílem vždy bylo překonat i ta nejvyšší očekávání našich klientů a splnit jejich nejniternější touhy.“

V návaznosti na počet objednávek Rolls-Royce v srpnu roku 2011 oznámil rozšíření své činnosti s cílem uspokojit rostoucí poptávku po svých vozidlech, a aby objednávky zákazníků dokázal splnit, zdvojnásobil do konce roku počet odborníků pracujících v továrně Goodwoodu.

 

-PS-