Stejně jako před půl rokem v případě nového Rapidu, tak i nyní se automobilka Škoda rozhodla odhalovat podobu nové Octavia po částech, přesněji řečeno na ořezaných oficiálních fotografiích. I když už všichní víme, jak auto bude vypadat, pořád to nejsou fotografie úplně kvalitní.

Každý den tohoto týdne zveřejňuje škodovka na svých facebookových stránkách detail karoserie nové, třetí generace modelu Octavia. V pondělí šlo o levé zadní světlo, včera o detail levého zadního ve dveřích a dnes nám škodovka ukázala zpěné zrcátko. Pokud budete chtít fotky na facebookovém profilu automobilky nalézt i teď, máte smůlu. Tu pondělní a tu včerejší škodovka smazala. Je ale jasné, že i podle těchto prvních oficiálních fotografií bude Octavia designový jazyk Rapidu následovat vcelku důkladně.

Oficiální představení se blíží. Je naplánováno na příští týden ve středu ve zrekonstruovaném Škoda muzeu v Mladé Boleslavi. Jsme zvdaví, jestli nám do té doby bude škodovka ukazovat každý den další kousek nové Octavie.

 

-PS-

Líbil se vám článek? Sdílejte ho s ostatními na sociálních sítích.