Opel Insignia je podle německé sítě technických kontrol GTÜ nejlepší ojetinou střední třídy hned ve dvou „věkových“ kategoriích. Podle tradiční zprávy o stavu ojetých vozů GTÜ Used Car Report 2013 je Insignia při hodnocení kvality na samé špičce svého segmentu mezi vozy stáří 1 až 3 roků i v kategorii vozů stáří 4 až 5 let. Tento verdikt potvrzuje vysokou kvalitu a spolehlivost vozů Opel Insignia, kterou dokládá řada podobných ocenění z nedávné minulosti.

Výroční zpráva GTÜ Used Car Report 2013 vychází z výsledků více než pěti milionů technických kontrol přibližně 240 různých modelů. Insignia skvěle bodovala ve všech kategoriích…

„Je skvělé vidět, že Insignia je lídrem v kvalitě a spolehlivosti ve střední třídě už druhým rokem po sobě – a to nejenom v kategorii nejmladších ojetin střední třídy ve stáří 1 až 3 roků, ale i v kategorii vozů stáří 4 až 5 let. Špičkové zpracování a vysoká kvalita Insignií je při technických kontrolách jasně patrná – a díky tomu Insignia kraluje svému segmentu vozů střední třídy,” říká Rainer de Biasi, generální ředitel organizace GTÜ.

 

Tisková zpráva/-PS-

Líbil se vám článek? Sdílejte ho s ostatními na sociálních sítích.