Společnost Honda dnes odhalila modely, které se představí na pařížském autosalonu 2012. Představen bude inovovaný model CR-Z a svůj debut bude mít zcela nový vznětový motor 1.6 i-DTEC v modelu Civic.

2013 CR-Z

Model CR-Z prošel úpravami exteriéru i interiéru, které posilují stylový vzhled vozu, přičemž výkon zážehového i elektrického motoru vzrostl, aniž by došlo k omezení úspornosti vozu a zvýšily se emise výfukových plynů. Podrobnosti o výkonu a o začátku prodeje budou vyhlášeny v Paříži.

 

Nové CR-V

Nová čtvrtá generace modelu CR-V bude mít svoji evropskou premiéru na autosalonu v Paříži 2012. Nové CR-V staví na úspěšnosti svých předchůdců a přináší ještě vyšší kvalitu, praktičnost a vytříbenost. Toto kompaktní SUV bude poprvé v Evropě nabízet možnost volby mezi pohonem dvou a všech kol, zatímco vylepšení benzínových i dieselových motorů vedlo k významnému snížení emisí CO2

CIVIC 1.6L i-DTEC

Na pařížském autosalonu společnost Honda poprvé představí nový vznětový 1,6litrový motor i-DTEC montovaný do hatchbacku modelu Civic. Jako první motor v Evropě vybavený technologií Earth Dreams Technology společnosti Honda spojuje vysoký výkon 88 kW (120 k), emise CO2 na hodnotě jen 94 g/km a pomáhá Civicu dosáhnout kombinované spotřeby 3,6 l/100km*.

HONDA EV-STER

Na pařížském autosalonu 2012 společnost Honda vystaví model EV-STER, koncept příští generace malého sportovního elektromobilu.

40. výročí CIVIC

Společnost Honda letos slaví 40. výročí modelu Civic, který byl poprvé představen v roce 1972. Od té doby překročil počet prodaných modelů 20 milionů kusů na celém světě. Společnost Honda toto výročí připomíná na pařížském autosalonu představením původního modelu Civic první generace bok po boku s novou generací modelu Civic.

Tisková zpráva/-PS-

Líbil se vám článek? Sdílejte ho s ostatními na sociálních sítích.