Jsou mezi námi lidé, kteří se, i když se s nimi osud vůbec nemazlí, umí postavit všemu čelem a ostatním vyrazit dech. Při shlédnutí následujícíh videí mi bylo až hanba, že jsem si kdy na něco stěžovala…

Dovolte mi, abych vám představila jednoho fanatického nadšence do aut a motorismu. Jmenuje se Bartek Ostalowski a je z Polska. Bartek měl v roce 2006 autonehodu, při níž přišel o obě ruce. Většina z nás by se nejspíš uzavřela do sebe a ke spokojenému životu měla daleko. Jenže Bartek ne.

Ve 26 letech se stal profesionálním automobilovým závodníkem, který sbírá ocenění například v polské Championship Rally Raceway Cross. To mu ale přišlo málo, tak se pustil do driftování. A teď zapomeňte na to, že má nějaké speciální protézy. Já to říkala na začátku, ten kluk je prostě blázen. V tom dobrém samozřejmě… Auto ovládá nohama!

 

Sledujte pozorně jeho podání powerslidu s Nissanem Skyline GT-R 34 T. A nezapomeňte u toho zavřít pusu. 🙂 A jak že to dělá? Pravou nohou ovládá pedály, levou točí volantem a zvláštní mašinka u jeho ramene mu umožňuje řadit. Takhle to zní strašně jednoduše a nakonec i vypadá, ale musí to být neskutečná makačka. Co myslíte?

-AR-

Líbil se vám článek? Sdílejte ho s ostatními na sociálních sítích.