Po světě se to hemží opravdu netradičními taxíky. V americkém San Fracisku jste mohli narazit na Taxi, který byl vlastně speciálem z NASCAR, v Norsku vás taxislužba povozí v závodním speciálu Mitsubishi Lancer Evo, a v Německu můžete mít štěstí na Porsche Panamera nebo tahač Mercedes-Benz (ten máme ale už i v ČR). To ale stále není vše! Co takhle, kdybyste si zavolali TAXI a ono vás odvezlo do budoucnosti?

No, opravdu. Podívejte se na fotky a uvidíte, že po New Yorských ulicích jezdí DeLorean jako TAXI. No, dobře, ne až tak úplně. Taxík to je, ale zatím je pouze nakreslený. Na svědomí to má newyorská oděvní společnost Nooka, která o render požádala Mikea Lubrano. Otázkou zůstává, jestli potom někdo auto postaví a převede tak cestování v čase do reality. Při pohledu na render ale musíme uznat, že DeLoreanu válečné zbarvení taxíku celkem sluší a věřím, že lepší reklamu by si snad ani společnost přát nemohla.

Co vy na to, kdyby společnost přestavěla takový skvost na reklamní taxík? I když by mohla použít elektrickou repliku…? Podělte se s námi v komentářích.

 

-PS-

 

Líbil se vám článek? Sdílejte ho s ostatními na sociálních sítích.